Oferta

" Taniec jest najwznioślejszą, najbardziej wzruszającą, najpiękniejszą ze wszystkich sztuk, bo nie jest tylko prostą interpretacją czy wyobrażeniem życia; jest samym życiem"
- Havelock Ellis

Krakowska Grupa Folklorystyczna "Lajkonik" - oferta


grupa folklorystyczna lajkonik Program imprez (prowadzonych przez konferansjerów w języku polskim, angielskim, francuskim, niemieckim) uzupełniają wspólne tańce i zabawy integrujące z gośćmi. Zapraszamy do zapoznania się bliżej z naszą ofertą. Miło nam będzie spotkać się z Państwem i gościć Was na naszych występach.


Spotkania z folklorem Przyjęcia weselne ze znakomitą oprawą artystyczną w klimatach polskiego folkloru, uświetnione tańcami narodowymi i regionalnymi zapewni Krakowska Grupa Folklorystyczna "LAJKONIK". Proponujemy niebanalną atrakcję, która wzbudza podziw wśród Gości weselnych oraz powoduje, że Państwa Wesele będzie jedyne w swoim rodzaju. Grupa Folklorystyczna "LAJKONIK" to zespół młodych, dynamicznych tancerzy i profesjonalnych muzyków porywających Parę Młodą oraz Gości weselnych do wspólnej, niebanalnej zabawy. Zespół wzbogaci swoim występem każdą imprezę w restauracji, hotelu, dworku, pałacu, itp. Grupa występuje w składzie od 4 do 12 osób tańczących plus muzycy.
Na repertuar zespołu składają się: Polonez, Mazur, Krakowiak, Krakowiak z Lajkonikiem, Kujawiak, Oberek, Polka ludwinowska, tańce rzeszowskie, tańce żydowskie z krakowskiego Kazimierza, Hejnał mariacki "na żywo", ekspresyjna muzyka w wykonaniu profesjonalnych muzyków.


Ostatnie występy zespołu:

Nadajemy każdej imprezie fantastyczny klimat! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą grupą taneczną uśmiechnij się.